تبلیغات
آیپاک

همایت از ما
لوگو در برابر لوگو

فراماسون ها به شدت نماد گرا می باشند و به رسوم خود بسیار پایبندند، آنها جنگ 32روزه لبنان را یكروز بیشتر ادامه دادند تا به 33برسد، طبق صحبت های نیكولا ساركوزی در جلسه ای كه با حاكم مراكش داشت معلوم شد آنان برای این 3سال پیش روی ما برنامه ریزی فشرده ای را انجام داده اند.

بعضی ها بر این باورند كه با توجه به حضور ناوهای بیگانه در منطقه احتمال درگیری نظامی بسیار بالا می باشد ولیكن از آنجایی كه امریكا در تیر راس مستقیم نیروهای ایران و اسرائیل كاملا زیر باران موشكی مسلمانان می باشد احتمال درگیری نظامی زیر صفر می باشد، از طرفی ركودهای مالی شدید غرب و به تبع آن اخراج سربازان نیروی زمینی ارتش امریكا خود گواه این مسئله می باشد.

حال اگر به این خیال باشیم كه دشمن در حال ضعف است و دیگر توان فعالیت علیه ما را ندارد به خطا رفته ایم

پیاده نظام دشمن و خود فروخته های غرب زده كه در حال حاضر هم در دولت نفوذ كرده و شعار گفتمان با امریكا را آن هم در شرایطی كه به مدد الاهی زمینه ساز فروپاشی امریكا حداقل به 52كشور است سر می دهند.

فراماسون ها نیز با شروع 33سالگرد انقلاب و پیش رو بودن انتخابات مجلس عزم خود را جذب كرده تا با شعار تحریم انتخابات و حضور زیر30درصدی مردم مشروعیت نظام را زیر سئوال ببرند و آینده ای همچون لیبی را برای ایران ترسیم نمایند و یا با ظهور مهره های جدید و خدمت گرفتن مهره های پرنفوذ بتوانند كنترل مجلس را در دست بگیرند.

فتنه سبز در كل سه مرحله دارد كه دومرحله از آن تا كنون عملیاتی شده است.

ماسون ها بعد از به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی ایران طرح نفوذ لایه به لایه را مطرح كردند و توانستند به مرور زمان در پیكره انقلاب نفوذ نمایند، در این بین بعضا مهره های سرشناس خود را هم قربانی كرده اند.

به عنوان مثال برای هموار كردن راه به جهت فعالیت میرماسون موسوی مهره ای همچون مسعود كشمیری را قربانی نمودند و در فتنه88نیز به جهت حمله به ولایت فقیه از میرحسین عبور كردند كه در این بین حلقه دیگری نیز در دولت نفوذ كرده و ماجرای آن 11روز قاعده گی  دولت را به وجود آورد به گمان این مطلب كه مردم به تبع حمایت از احمدی نژاد رو در روی رهبری می ایستند كه زهی خیال باطل و احسنت به بصیرت این ملت

http://sangtarash.vastblog.com/show_pics/sangtarash_Upload_01328821632.jpg.

همانطور كه اشاره شد فتنه سبز سه مرحله دارد كه به آن اشاره می كنم

مرحله اول اوج گیری مهره هایی همچون موسوی بود و ترورهایی كه انجام شد

شهید عبدالحمید دیالمه در روز بمب گذاری دفتر نخست وزیری اسنادی را به همراه داشت كه فراماسون بودن موسوی و رهنورد را آشكار می كرد، بعد از حادثه پیكر وی كه زیر آوار مانده و آثار سوختگی بر او مشاهده نمی شد را بیرون آوردند و كیفی كه به همراه وی بود را به خانواده اش تحویل دادند اما كیف از مداركی كه اشاره شد و در پوشه سبز رنگی بود خالی شده بود.

گام دوم فتنه سبز نیز در سال 88روی داد كه به مدد الاهی و همت بچه های اطلاعات و..و تدبیر عالی رهبر انقلاب خنثی گردید و اینك مرحله سوم كه انتخابات مجلس است ان هم همزمان با ورود به 33سالگرد انقلاب اسلامی ایران، به نمای مجلس نگاه كنید كه ماسونری است و به رنگ سبز صحن داخلی آن، آیا این موارد می تواند اتفاقی باشد؟

اینبار هم باید گوش به فرمان رهبری از این گردنه عبور كنیم ، با حضور پر شور خود در انتخابات و رای دادن به مهره هایی ولایی كه برای شناخت آنان بنده به زودی لیستی را در شهرهای بزرگ منتشر خواهم نمود.

با توجه به مطالبی كه از دوستانم در مراكز امنیتی به دست آورده ام این آشوب پیش رو از مدل انتخابات روسیه كپی برداری شده و از اطراف به مركز می رسد

مثل روسیه كه از سنپیترزبورگ شروع و به قصد مسكو ادامه یافت

از آنجایی كه در بسیاری از شهرها با توجه به رقابت بالای بین كاندیداها و داغ بودن تنور انتخابات فاصله بین نفر اول تا دوم فقط1000رای می باشد، این مطلب می تواند برای افراد سودجو فرصت مناسبی باشد تا صحت انتخابات را زیر سئوال برده و مسبب اتفاقات ناگواری باشند.

تا بدین لحظه 48 نقطه توسط بچه های حزب الله كه احتمال درگیری می رود شناسایی شده است ولیكن به احتمال زیاد فتنه بعدی از اصفهان شروع خواهد شد.

حال چرا دشمن از راه فتنه آن هم رنگ سبز الهام می گیرد و چرا مستقیم حمله نمی كند؟

تفكر شیعی بر دو رنگ سبز و سرخ استوار است كه رنگ سبز نشان امید و ظهور یك منجی است و رنگ سرخ نشان استقلال و نگاه به شهادت كما اینكه در فتنه 88 دو ملعون موسوی و كروبی از این رنگ ها بهره برداری داشتند و همانطور هم كه پیش تر در مطلبی كه به عمد ناقص و پر سئوال در این وب تحت عنوان (رمزگشایی خبرنگار ضد ماسون از رنگ پرچم كشورهای خاورمیانه)مطرح كرده بودم، تشكیلات ماسونری جهانی ترجیح می دهد از طریق یك انقلاب مخملی طرح تجزیه ایران را پیاده نماید كه متاسفانه در سال های نه چندان دور بعضی ها هم با بحث پیرامون فدرال بندی ایران به این نكته دامن زده بودند.

در هر صورت نباید از این نكته غافل بود كه ماسون ها در كشورهای هدف بومی می شوند و از طریق آئین های آنان و همرنگ شدن با رجل و فرهنگیان جامعه مقاصد خود را دنبال می نمایند، امید كه با بصیرت بالا و حضور دشمن شكن بتوانیم دشمنان اسلام و ایران، دشمنان سید خراسانی مان و دشمنان مولایمان حضرت صاحب(عج)را بر زمین كوبیده و افتخار زمینه سازی ظهور حضرت منجی را كسب نماییم. ان شاءالله

تا چه مقبول افتد و چه در نظر آید

بنده كوچك خدای بزرگ

محمد حسن سنگ تراش(خبرنگار ضد ماسون)

http://sangtarash.vastblog.com/show_pics/sangtarash_Upload_01328809725.jpg

بومی شدن آئین فراماسونری در ویتنام

http://sangtarash.vastblog.com/show_pics/sangtarash_Upload_41328809637.jpg

بومی شدن آئین فراماسونری در ویتنام

http://sangtarash.vastblog.com/show_pics/sangtarash_Upload_31328809637.jpg

جایگاه و تاثیر رنگ ها در لژهای ماسونری

http://sangtarash.vastblog.com/show_pics/sangtarash_Upload_21328809637.jpg

جایگاه و تاثیر رنگ ها در لژهای ماسونری

http://sangtarash.vastblog.com/show_pics/sangtarash_Upload_11328809637.jpg

گردهمایی سالانه فراماسون ها در امریكای جنوبی

http://sangtarash.vastblog.com/show_pics/sangtarash_Upload_01328809637.jpg

گردهمایی سالانه فراماسون ها در امریكای جنوبی


نكته: به دلیل مشغله فراوان زمان مناسبی برای نوشتن یادداشت ندارم و آنچه را كه رویت نمودید نتیجه نشستن بر پای مكتب دكتر حاج حسین الله كرم و استاد ارجمند رضا گلپور می باشد كه خداوند عمر با عزت به ایشان عطا فرماید.

http://sangtarash.vastblog.com/show_pics/sangtarash_Upload_01328820716.jpg
[ جمعه 1390/11/21 ] [ 04:50 ب.ظ ] [ دلی منتظر ظهور ]
درباره وبلاگ

آمار سایت
لوگوی همکاران
خبرنگار ضد ماسون

جهاد نرم افزاری


مجمع تحقیقاتی جهاد اسلامی

کلیک کنید