تبلیغات
آیپاک

همایت از ما
لوگو در برابر لوگو

   نماد گرایی یا سمبولیسم

v    اعداد مقدس:9 ،11،13،مضارب عدد11 بخصوص مضرب 3

دلایل:عدد نه: هیرام سازنده معبد سلیمان بوده است که توسط کاگران معبد به قتل می رسد، بعد از آن توسط نه نفر از معماران بنا تکه تکه بدن او به هم چسبانده شده و هیرام  دوباره زنده می شود.

      عدد یازده:اشاره به دو برج معبد سلیمان دارد که یکی قرمز و دیگری سفید(بوآز و جاشین)از سویی دیگر از معدود اعدادی است که هیچ تغییری در آن نمی توان داد.

     عدد سیزده:روزی که یهودیان توانستند در ایران و به حکمی که ملکه یهودی خشایار شاه بنام استر توانست از شاه بگیرد،78.800 ایرانی را که فقط به جرم مشکوک بودن به ضدیّت با یهود در دو روز کشتند،که هنوز بعد از دوهزار وششصد سال توسط یهودیان جشن گرفته می شود.و برای مسیحیان،چون یهودا اسکاریوتی سیزدهمین نفر از یاران عیسی مسیح بود،پس سیزده هم برای صلیبیان نحس است.

    مضارب یازده:چون سه پله اول معبد سازی سلیمان است و باز سازی معبد سلیمان از آرزو های یهودیان و ماسون هاست.

  

الهه های مصر باستان

 اسیس(ISIS)     

   خدای را(خورشید،(ra چهلر فرزند داشته است به نام های ایسیس ،اوسیریس،نفتیس و سِت.که از قرارایسیس با اوسیریس ازدواج می  کند   و صاحب تاج و تخت را(ra)شوند،که بر مطابق میل ست نیست. پس اوسیریس را به قتل می رساند و چون الگوی زنده شدن در استوره ها شایع بوده جسد اوسیریس رابه چهارده قطعه تقسیم کرده و هر قسمت را در نقطه ای از جهان پنهان می کند وبعد از جستجو های ایسیس الهه حاصلخیزی و باروری فقط سیزده قسمت را می تواند پیدا کند که قسمت گم شده آلت تناسلی اوسیریس است.پس با کمک نفتیس این اجزا را به هم چسبانده و بعد از زنده شدن اوسیریس با او نزدیکی کرده و بچه دار می شوند که غیر ممکن به نظر می شود. طبق گفته ها ابلیس در رهم اسیس هلول کرد و هروس به دنیا آمد.  

   ابلیسک(obelisk)

    شکل گیری ابلیسک باز هم به مصر باستان باز می گردد که همان آلت گم شده اوسیریس است که متاُسفانه اکنون در بسیاری از کشور های جهان پرستیده می شود که می توانید آن را در تصاویر انتهای کتاب ببینید.

   تک چشم

    ازچشم خدای را الگو گرفته شده که در کتیبه های مصر باستان به وفور دیده می شود. در روایات ما آمده است وقتی که ابراهیم،اسماعیل را به قربانگاه می برد،شیطان به صورت پیرمرد یا پیرزنی بر او وارد شد تا او را از قربانی کردن فرزند باز دارد.امّا ابراهیم(ص) با سنگ چشم راست شیطان را کور کرد و شیطان تک چشم شد، البته می توان ثابت کرد که را(RA)همان ابلیس است.

   ستاره شش پر

    این ستاره هیچ ربطی به حضرت داوود ندارد و برای اوّلین بار قرن هفت وارد یهودیت شده است که در ابتدا خود یهودیان به آن واکنش نشان دادند چون نماد آنها شمعدان هفت شاخه(menora)بود.در این ستاره مثلث رو به بالا نشان مرد چون قائده آن روی زمین استوار تر است و مثلث رو به پایین نماد رحم زن و زیبایی است.

   آنخ

    نماد شهوت است،شکل گیری آن باز هم به مصر باز می گردد وسیله ای که کاهنان مصر از آن استفاده می کردند و در کتیبه های آنان به وفور پیداست.دو ستون جلوی معبد سلیمان یعنی دو پای انسان و چون در این قسمت شهوت قرار دارد،ماسون های درجه ی بالا با پیش بندی این قسمت را می پوشانند که جالب است بدانید که نماد شهوت همان نماد فمینیسم است.

 

 

 

 

  گونیا و پرگار

   مهم ترین ابزار های یک معمار است که اگر دو سر گونیا و پرگار را به هم وصل کنیم ستاره شش پر درست می شود.امّا قسمت مهم آن جی (G) است که طبق گفته خود فراماسون ها حرف اوّل (GOD) است به معنی خدا که در زبان عبری«یهوَ» معنی می شود که ارزش عددی در حروف ابجد آن 45 است و آدام به معنی انسان هم ارزش عددی آن هم 45 است،یعنی وقتی در آنجا انسان را خدا می دانند.بعد ها توسط خودشان فاش شد که آن حرف اوّل (GOAT) به معنی بز است که آن با نام بز بفومنت از نماد های دیگر شیطان پرستان است.

  کرناتو(هورتن هَنًد یا دست شاخدار)

   ماسون ها به دلیل رازداری برای این که بتوانند ذر جمع ما هم ارتباط برقرار کنند از روش های مختلفی استفاده می کنند.یکی از آنان کرناتو است که فقط با دست راست است که دو انگشت میانی روی کف دست خوابیده  و انگشت شصت روی آنان قرار می گیرد و اگر با دست چپ باشد شصت باز می شود


طبقه بندی: رژیم صهیونیستی، صهیونیسم، فراماسونری و کابالا،
[ چهارشنبه 1390/06/2 ] [ 02:37 ب.ظ ] [ دلی منتظر ظهور ]
نظرات
درباره وبلاگ

آمار سایت
لوگوی همکاران
خبرنگار ضد ماسون

جهاد نرم افزاری


مجمع تحقیقاتی جهاد اسلامی

کلیک کنید